نمایش نوار ابزار

فرمانده جدید سپاه ناحیه بندر انزلی معارفه شد+ تصاویر//

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه بندر انزلی، مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه بندر انزلی عصر امروز با حضور سردار عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین امام جمعه بندر انزلی، دکتر حیدری آزاد فرماندار بندر انزلی و سایر مسئولان این شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات سرهنگ اصحابی فرمانده سابق سپاه ناحیه بندر انزلی اظهار داشت: وجود مسئولان انقلابی و متعهد، وجود برخی نواقص در کشور را پوشش می‌دهد.

امام جمعه بندر انزلی با اعلام اینکه شهرستان بندر انزلی نیروهای کارآمد و توانمندی دارد که می‌توان از آن‌ها در سطح استان استفاده کرد ابراز داشت: رفع مشکلات بندر انزلی نیازمند تلاش مسئولان است.

ایشان شهرستان بندر انزلی را دارای ظرفیت‌های بالایی دانست و خاطرنشان کرد: بندر انزلی درگیر مشکلاتی است که برطرف کردن آن بسیار آسان بوده و لازم است تا مسئولان با جدیت پیگیر باشند.

لازم به ذکر است، در این مراسم سرهنگ صفاتی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه بندر انزلی معارفه شد؛ سرهنگ اصحابی پیش از این در مراسمی به عنوان فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت معارفه شده بود.

همچنین در این جلسه جناب آقای علیزاده به عنوان مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات دفتر امام جمعه شهرستان بندر انزلی منصوب شد.

در این جلسه از زحمات و همکاری‌های جناب آقای علیرضا بابایی در روابط عمومی دفتر امام جمعه بندر انزلی تقدیر و برای ایشان آرزوی موفقیت شد.

 

انتهای پیام/

 
 
دیدگاه ها